Szkolenia Informatyczne

Podstawy obsługi komputera

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności posługiwania się komputerem, wykorzystania systemów informatycznych w pracy zawodowej(poznanie środowiska Windows, zdobycie wiedzy w zakresie formatowania treści za pomocą edytora tekstu, analizy danych w arkuszu kalkulacyjnym, tworzenia pokazu slajdów za pomocą programu do tworzenia prezentacji multimedialnych, poznanie programów i aplikacji ułatwiających wykonywanie obowiązków służbowych w codziennej pracy zawodowej).


Grafika komputerowa

Zadaniem kursu jest wyszkolenie kursanta w stopniu umożliwiającym mu podjęcie SAMODZIELNEJ pracy i wykonywanie zawodu grafika/operatora DTP, czyli projektanta i wykonawcy szaty graficznej folderów reklamowych, bannerów, ulotek, książek i czasopism. Zajęcia są prowadzone INDYWIDUALNIE kursant jest więc sam na sam z wykładowcą. Powoduje to nieporównanie lepsze i szybsze opanowanie materiału aniżeli w sytuacji zajęć grupowych.


Pakiet MS Office

Celem szkolenia jest wzmocnienie umiejętności wykorzystania pakietu Microsoft Office. 3-dniowe zajęcia obejmują zagadnienia związane z Wordem, Powerpointem i Excelem.Kurs dedykowany słuchaczom, którzy pracują już z komputerem i pakietem MS Office, nie czują się jednak zaawansowanymi użytkownikami, i chcieliby się dokształcić w tym zakresie.Podczas szkolenia, pierwszy dzień poświęcamy pracy z dokumentami w MS Word, następnie przechodzimy do szlifowania wiedzy o tworzeniu slajdów i prezentacji w MS PowerPoint, a ostatni dzień stanowi praca z arkuszami kalkulacyjnymi w MS Excel.


Tworzenie stron internetowych

Szkolenie WordPress przeznaczone jest dla początkujących osób chcących samodzielnie tworzyć lub zarządzać serwisami www opartymi o najpopularniejsze dzisiaj rozwiązanie jakie daje system WordPress. Kurs WordPress jest zbiorem wiedzy na temat tworzenia i sposobów optymalizacji stron internetowych wykonanych przy pomocy darmowego systemu zarządzania treścią WordPress. Szkolenie w swoim zakresie rozpoczyna się od instalacji systemu do edycji zaawansowanych dodatków. Szkolenie prowadzone jest przez eksperta z dużym praktycznym doświadczeniem w projektowaniu i optymalizacji stron www. Szkolenie zakończone jest stworzeniem własnej strony opartej na WordPressie.


Pozycjonowanie firmy w internecie

Szkolenie przeznaczone jest dla osób / firm chcących samodzielnie pozycjonować serwisy www, lub chcą w przemyślany i profesjonalny sposób pracować z branżą SEO. Na szkoleniu odkrywamy tajniki wyszukiwarki Google. Pokazujemy całą elementarną wiedzę dotyczącą pozycjonowania od doboru domeny lub subdomeny kończąc na odpowiednim doborze treści w serwisie internetowym. Kursanci zobowiązani są do posiadania podstawowej wiedzy na temat kodu HTML.


Tworzenie aplikacji internetowych

Po ukończeniu kursu programista będzie posiadał podstawową wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach do budowania aplikacji internetowej


Budowanie baz danych

Szkolenie Access operacje podstawowe przeznaczone jest dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z bazami danych i środowiskiem MS Access. Uczestnicy szkolenia nie muszą posiadać żadnej wiedzy dotyczącej baz danych, oraz aplikacji MS Access. Podczas szkolenia dowiecie się Państwo co jest baza danych, jakie są typy danych, tworzyć formularze, tworzyć raporty, tworzyć kwerendy.


Tworzenie prezentacji

Uczestnictwo w szkoleniu daje praktyczne umiejętności wykorzystywane przy tworzeniu wysokiej klasy prezentacji. Po ukończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił: • Efektywnie używać program MS PowerPoint do tworzenia i modyfikacji prezentacji komputerowej • Tworzyć konkretne dokumenty z prezentacjami, tworzyć wzorcowe dokumenty prezentacji • Wykorzystywać inne programy MS Office do współpracy z programem Power Point • Ułatwiać i przyspieszać wykonywanie powtarzających się czynności


Techniki komputerowe w biznesie

szkolenie adresowane jest do pracowników średniego i wysokiego szczebla organizacji z działów administracji, marketingu i zarządzania, chcących poznać nowoczesne techniki komputerowe usprawniające organizację pracy oraz kontakt z klientem. Uczestnicy kursu posiądą wiedzę w zakresie m.in. technologii informacyjno-komunikacyjnych w tym: wykorzystania aplikacji do zarządzania czasem, gromadzenia i współtworzenia dokumentów, tworzenia firmowych wizytówek w przestrzeni internetowej, aplikacji budujących trwałe relacje z klientami. Celem szkolenia jest także nabycie umiejętności formatowania treści, tworzenia szablonów firmowych dokumentów i formularzy, korespondencji seryjnej, tworzenia profesjonalnych raportów, tworzenia i edycji wykresów, tworzenia prezentacji.